GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Prakturna 14235484

nr 1423 5484

Prakturna

Gustaviansk stil, glaserad. Höjd: 80cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 4 oktober 2021
kl 20:26:46

1/10 18:30:10 1      Vinnande bud

Den Gustavianska stilen